Biznes przy śniadaniu | Invest in Siemianowice Śląskie

Biznes przy śniadaniu

VII Śniadanie Biznesowe dla siemianowickich przedsiębiorców odbędzie się w środę 21 czerwca o godzinie 7.30 w SCK Zameczek przy ul. Oświęcimskiej 1. Poranne spotkania na stałe wpisały się już w kalendarz biznesowych eventów, a grono ich uczestników stale się poszerza. Serdecznie zapraszamy do udziału przedsiębiorców prowadzących swoją działalność w naszym mieście, szczególnie tych, którzy jeszcze na spotkaniu nie byli.

 

Cykliczne spotkania przy śniadaniu to doskonała okazja na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, które w dalszej perspektywie mogą zaowocować owocnymi kontraktami, bądź ciekawymi projektami. Śniadanie biznesowe składa się z dwóch części – w  pierwszej uczestnicy mają okazję na krótką prezentację swojej działalności, natomiast w drugiej odbywa się networking, czyli swobodne rozmowy kuluarowe i wymiana wizytówek. Gościem specjalnym nadchodzącego śniadania będzie Prezydent Miasta, Rafał Piech.

 

Osoby chętne do uczestnictwa w śniadaniu prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń mailowo na adres: investor@um.siemianowice.pl lub kontakt telefoniczny z pracownikami Biura Obsługi Inwestora: Marta Szaleniec 32 760 53 59, Jakub Nowak: 502 693 575, podając:

– Imię i nazwisko uczestnika

– Nazwa firmy

– Branża

– Telefon kontaktowy

 

 

Koszt uczestnictwa w śniadaniu wynosi 19 zł. Agenta znajduje się w załączniku. Osoby, które uczestniczyły już w Śniadaniu Biznesowym obowiązane są zaprosić oraz przesłać dane nowego przedsiębiorcy – gościa.

 

Załączniki do pobrania: 
PROGRAM VII ŚNIADANIA